Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N166TIXOC-6GD |
Vysoce výkonná malá herní grafická karta v podání Gigabyte; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
8 696 Kč
včetně DPH 21%304 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1660 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1536 |
| Takt procesoru | 1785 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Frekvence paměti | 12000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 288 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 36,4 mm |
| Výška | 121,3 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |