- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: cena/výkon
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-N105TD5-4GD |
Výkonná herní grafická karta; PCIe 3.0; architektura Pascal
4 846 Kč
včetně DPH 21%170 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Grafický čip: GeForce® GTX 1050 Ti
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 768 |
| Takt procesoru | 1290 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1392 MHz |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 1316 MHz |
| Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování) | 1430 MHz |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 7008 MHz |
| Rychlost přenosu dat | 7 Gbit/s |
| Šířka pásma paměti (max) | 112 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Spotřeba elektrické energie | 75 W |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Ostatní podporované operační systémy | FreeBSD |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 172 mm |
| Výška | 30 mm |
| Šířka | 113 mm |
Pro: cena/výkon
Pro: cena/výkon
Pro: funguje ako ma
Pro: vypnutý větrák do 60 °C
dostatečný výkon
Pro: vypnutý větrák do 60 °C
dostatečný výkon
Prohlížíte si: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti D5 4G, 4GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.