- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Výrobce nedodává instalační šroubky ...
Pro: Super s procesorem AMD Ryzen 7 1700
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | B450 AORUS M |
Výkonná základní deska • socket AM4 • čipset AMD B450 • podpora procesorů AMD Ryzen (Summit/Raven/Pinnacle Ridge) • podpora procesorů s integrovaným grafickým čipem • 4x DDR4 až 2667 MHz (Pinnacle Ridge až 2933 MHz) • 3200+ MHz OC • maximálně 64 GB • sloty: 1x PCI-E 3.0 x16 • 1x PCI-E 2.0 x16 (x4) • 1x PCI-E 2.0 x1 • konektory: 6x SATA 6Gb/s • 1x M.2 • 6x USB 2.0 • 6x USB 3.1 Gen 1 • 2x USB 3.1 Gen 2 • 1x PS/2 • 1x GLAN • 1x DVI-D • 1x HDMI • podpora AMD Crossfire • formát mATX. •
2 673 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | Dual-channel |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Podporované frekvence paměti | 2133,2400,2667,2933,3200 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Bez vyrovnávací paměti | |
| Řadiče ukládacích zařízení | |
| Podporované typy úložišť | HDD,SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 6 |
| Úrovně RAID | 0,1,10 |
| Grafika | |
| Maximální paměť grafické karty | 16384 MB |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way CrossFireX |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2160 px |
| HDCP | |
| Interní vstupy/výstupy | |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| S/PDIF výstupní konektor | |
| Audiokonektor na předním panelu | |
| Konektor předního panelu | |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | |
| Konektor ventilátoru procesoru | |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | |
| Konektor TPM | |
| Paralelní konektor | |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | |
| Vstupně výstupní konektory na zadním panelu | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | PC |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD B450 |
| Zvukový čip | Realtek ALC892 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor, Teplota, Napětí |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Typ zdroje | ATX |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64 |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x1 | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| BIOS | |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Velikost paměti BIOSu | 32 Mbit |
| ACPI verze | 5.0 |
| Spínač výmazu BIOSu | |
| Verze DMI | 2.7 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2.7 |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | SATA |
| Návod na použití | |
| Dodávané ovladače | |
| Přibalený software | Norton Internet Security (OEM version)\nRealtek 8118 Gaming LAN Bandwidth Control Utility |
| Další charakteristiky | |
| Velikost pevného disku | 2.5/3.5" |
| Stručný návod k instalaci | |
Výrobce nedodává instalační šroubky ...
Pro: Super s procesorem AMD Ryzen 7 1700
Málo portů pro větrákyV BIOSu jsem nanešel nic jako autooverclockVRM by mohly být lepší, ale co už za tu cenuChybí optický audio výstup
Pro: Kvalitní Fast Boot
Prohlížíte si: Gigabyte B450 AORUS M - AMD B450
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.