- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | GIGABYTE |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GV-R55XTGAMING OC-4GD |
Grafická karta s čipem AMD Radeon RX 5500 XT ; paměť 4GB GDDR6 ; rozhraní PCI-E 4.0 x 16
9 515 Kč
včetně DPH 21%333 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: Radeon RX 5500 XT
Paměť: 4 GB GDDR6
šířka paměťové sběrnice: 128 bit
Rozhraní: PCI-E 4.0 x 16
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Frekvence jádra: 1737 MHz (herní takt), 1845 MHz (Boost)
Frekvence paměti: 14000 MHz
Max. rozlišení: 7680 × 4320 @ 60 Hz
Počet stream procesorů: 1408
Porty:
3× DisplayPort 1.4
1x HDMI 2.0b
Rozměry: 281 x 115 x 40 mm
Doporučený výkon napájecího zdroje: 450 W
Napájecí konektory: 1× 8pin
Stránky výrobce: https://www.gigabyte.com/cz/Graphics-Card/GV-R55XTGAMING-OC-4GD#kf
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 5500 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1845 MHz |
| Proudové procesory | 1408 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 224 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 8 cm |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 281 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 115 mm |