- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Nejnižší cena na trhu! Ty samé jinde jsou v rodeji o 200-350 výše.
Pro: solidní cena
Česká republika
| Značka: | Genius Computer Technology |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 31730010402 |
Výkonné 2.0k dřevěné reproduktory o výkonu 2x 10 W • Frekvenční rozsah 80 Hz – 20 kHz • Součástí balení je napájecí adaptér 100-240 V.
1 287 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vylepšete svůj zážitek z poslechu s novou klasickou soupravou dřevěných reproduktorů od firmy Genius SP-HF800A. Třísměrný elegantní design dodává jasný a vyvážený zvuk. 202 výkon je perfektní pro připojení k iPadu, tabletu, počítači či notebooku.
5cm vysoce výkonné jednotky reproduktorů kryjí celý rozsah zvuku a 2,5cm tweeter znamená, že SP-HF800A má velice jasné vysoké tóny. SP-HF800A nabízí nejen skvělý zvuk, ale vele vašeho počítače bude i skvěle vypadat s kužely s měděným povrchem a pozlacenými kroužky.
Pro vaše vlastní preference poslechu jednoduše upravte ovladače. SP-HF800A má také sekundární vstupní konektor navíc na předním panelu k připojení jakéhokoli přehrávače s 3,5mm konektorem bez nutnosti odpojení reproduktorů od počítače.
Vlastnosti:
Specifikace:
|
RMS (wattů)
|
20
|
|
Satelity
|
Dva 2”,4? 1”, 8? |
|
Odstup signál / šum
|
75 dB
|
|
Frekvenční rozsah
|
80~20K Hz
|
|
Bass/Tone
|
Tone
|
|
Ovládání hlasitosti
|
ANO
|
|
Line in jack
|
ANO
|
Satelity - Šířka (mm): 94
Satelity - Výška (mm): 224
Satelity - Hloubka (mm): 130
Datasheet naleznete v záložce "Ke stažení"
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový |
| Počet mechanik | 3 |
| Počet středových ovladačů | 2 |
| Průměr středopásmového reproduktoru (imperiální) | 5,08 cm (2") |
| Výškový reproduktor | |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 1 |
| Průměr výškového reproduktoru | 2,54 cm (1") |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Frekvenční rozsah | 80 - 20000 Hz |
| Výkon | |
| Barva | Černá, Dřevo |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Zesilovač | |
|---|---|
| Zesilovač | Vestavěný |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Bluetooth | |
| Line-in | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 94 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Výška | 224 mm |
| Hmotnost | 2,14 kg |
| Další charakteristiky | |
| Návod na použití | |
Nejnižší cena na trhu! Ty samé jinde jsou v rodeji o 200-350 výše.
Pro: solidní cena
jsem spokojen.
Pro: nic
očekával jsem kvalitnější zvuk při vyšších Db to ovšem kompenzuje nádherný design a docela kvalitní zvuk pouze při nižších Db
Pro: design, docela dobrý zvuk
Pro: veškerá kabeláž dostatečné délky
dostatečná reprodukce,pokud si pohrajete s ekvalizerem :)
pěkný desing
Když nemůžete z nějakého důvodu použít 2.1 a chcete přece jen trošku lepší zvuk...
Pro: poměrně malé reproduktory se slušným zvukem
Pro: vzhled
dobrý poměr cena výkon
Pro: design
Výborný design, co se týče zvuku doporučuji pro nenáročné posluchače.
Pro: design
kvalita zvuku
optimální kvalita za rozumnou cenu
Musí se upravit v počítači směšovač
Pro: Za přijatelnou cenu kvalitní produkt
Na domácí použití k počítači naprosto dostačující, navíc je to i pěkný designový doplněk.
Pro: Super vzhled
Dobrý zvuk
Přijatelná cena
Dobrá cena a dostatečný víkon
Pro: Jednoduchý se super zvukem
Produkt je více než dobrý pro účely pro které byl pořízen
kvalitno zvuk za rozumnou cenu dostačující pro kancelářské PC. Zboží splnilo předpoklady.
Jsem spokojen
Pro: Jsem spokojen
Pro: Prostě super zvuk
Pro: pěkný vzhled a zvuk
Pro: vynikající zvuk
Klady a zápory jsou názory 16leté slečny, která si do repráčků pouští muziku z PC. Stejné repro má i 24letý syn, taktéž k PC, oba jsou spokojeni, výrobek slouží k danému účelu. Samozřejmě neřeší žádné výšky, středy ani basy a jejich zkreslení. Pro pokoj 10 m2 dostatečný výkon, ani se nemusí dávat na plno. Z hlediska matky, která dceři repro sponzoruje, slušný poměr cena/kvalita/spokojenost dcery.
Pro: krásný vzhled
výborný poměr velikost/výkon
překvapivě nejsou celoplastové
Hrají pěkně, čitě, řeč i hudba.
Za málo peněz hodně muziky a navíc vcelku elegantní design.
Pro naše potřeby plně vyhovující.
Prohlížíte si: Genius SP-HF 800A Ver. II
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.