Gembird UPS-PC-1202AP 1,2 kVA 720 W - Elektro a domácnost
Gembird UPS-PC-1202AP 1,2 kVA 720 W
Značka: Gembird
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPS-PC-1202AP
Záložní zdroj UPS • Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní • Výstupní kapacita (VA): 1,2 kVA • Výstupní výkon: 720 W • Typy zásuvky pro napájení ze sítě: C13 rozdvojovač • C14 rozdvojovač • Počet zásuvek: 4 AC zásuvky / AC zásuvek • Typ baterie: Olověná (VRLA) • Kapacita baterie: 7 Ah • Napětí baterie: 12 V • Formát: Tower • Barva: Černá • Šířka: 222 mm • Hloubka: 382 mm • Výška: 124 mm
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%