- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Gembird |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SPK-DU-03 |
USB 2.0 stereo reproduktory ; 6W RMS ; 78 dB
307 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
2.0 stereo reproduktorový set
Jasný, silný zvuk s bohatými basovými tóny
Praktické tlačítko napájení a ovládání hlasitosti na přední straně
USB napájení, není nutná zásuvka
Kanály: 2,0 (stereo)
Výkon RMS: 3 W x 2
Frekvenční charakteristika: 20 Hz - 20 kHz
Poměr S / N: 78 dB
Oddělení kanálů: -95 dB
Zkreslení:? 1% při 1 W, 1 kHz
Reproduktory: 1,8 "4? 3W
Kabely: 3,5 mm jack 1 m vstupní audio kabel
Příkon: 5 VDC až 1 A z USB portu, 1,5 m kabel
Rozměry (LxWxH): 75 x 85 x 120 mm každý reproduktor
Čistá hmotnost: 0,45 kg
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 4 |
| Průměr reproduktoru | 1,8 mm |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 6 W |
| RMS výkon reproduktorů | 3 W |
| RMS výkon subwooferu | 3 W |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20000 Hz |
| Oddělení kanálů | -95 dB |
| Citlivost | 78 dB |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Vzhled | |
|---|---|
| Design výrobků | Obdélník |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Doporučené použití | PC/notebook |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnost | 450 g |