Gembird CCC-PSUGOLD-1000W -
Gembird CCC-PSUGOLD-1000W
Značka: Gembird
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: CCC-PSUGOLD-1000W
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Příkon
Prvky ochrany napájení: Nadměrná zátěž
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Celkový příkon: 1000 W
Osvědčení
Certifikáty shody: RoHS
Vzhled
Barva: Černá
Typ chlazení: Aktivní
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku: 12 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka: 150 mm
Hmotnost: 2,05 kg
Hloubka: 160 mm
Výška: 86 mm
Údaje o balení
Hloubka balení: 210 mm
Výška balení: 102 mm
Šířka balení: 315 mm
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
Napájecí konektor ATX (12+4 kolíků): Ano
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): Ano
PCI Express konektor: Ano
Délka napájecího kabelu SATA: 150
Typ kabeláže: Modulární
Délka napájecího kabelu základní desky: 55 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 3
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX
Počet konektorů EPS: 2
ATX napájecí konektor (20+4pin): Ano