Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Gembird |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 3DP-PEN-01 |
3D tiskové pero pro práci s 3D tiskem; tisková struna (ABS, PLA, 1,75mm); průměr trysky 0,60 mm
1 142 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Specifikace
Materiál pouzdra: plast, modrá barva
Velikost modelu: volná forma
Tisková struna: ABS, PLA, 1,75mm
Průměr trysky: 0,60 mm
Výstupní teplota tání: 130°C - 240°C
Příkon: 5V DC, 2A
Čistá hmotnost: 40 g
Rozměry: 175 x 17 x 20 mm
Vzorek tiskové struny na vyzkoušení zdarma
| Výkon | |
|---|---|
| Tiskový materiál | ABS, Kyselina polymléčná (PLA) |
| Maximální teplota hrotu | 240 °C |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Modrá |
| Základní materiál | Plast |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | CE, ISO 9002 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 40 g |
| Šířka balení | 60 mm |
| Hloubka balení | 205 mm |
| Výška balení | 120 mm |