- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-02859-10 |
Quad HD Wi-Fi Bluetooth Baterie • DC Černá • Typ HD rozlišení: Quad HD • Rozlišení hlavního fotoaparátu: 2560 x 1440 px • Hlavní úhel záběru fotoaparátu: 140° • Displej: TFT • Úhlopříčka displeje: 6,12 cm (2.41") • Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky): 130560 px • Kompatibilní paměťové karty: MicroSD (TransFlash) • Použitelná karta o maximální kapacitě: 512 GB • Rozhraní: USB-C • Typ zdroje: Baterie • DC • Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • Životnost baterie: 20 min •
7 049 Kč
včetně DPH 21%247 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vestavěné paměťové médium: Ne
Použitelná karta o maximální kapacitě: 512 GB
Kompatibilní paměťové karty: MicroSD (TransFlash)
Příkon
Životnost baterie: 20 min
Zabudovaná baterie: Ano
Typ zdroje: DC
Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion)
Zvuk
Nahrávání zvuku: Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 62 g
Šířka: 70 mm
Hloubka: 19,5 mm
Výška: 42,2 mm
Možnosti připojení
Rozhraní: USB-C
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Výkon
Počet kamer: 1
Rozlišení hlavního fotoaparátu: 2560 x 1440 px
GPS: Ano
Hlavní úhel záběru fotoaparátu: 140°
G-shock čidlo: Ano
HD-Ready: Ano
Typ HD rozlišení: Quad HD
Maximální snímkovací frekvence záznamu: 60 fps
Barva: Černá
Obrazovka
Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky): 130560 px
Vestavěný displej: Ano
Úhlopříčka displeje: 6,12 cm (2.41")
Displej: TFT
Dotyková obrazovka: Ano
Obsah balení
Příslušenství: Low profile magnetic mount, Vehicle power cable, Dual-USB power adapter
Počet kusů v balení: 1 kusů
Návod na použití: Ano
| Výkon | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | Quad HD |
| Počet kamer | 1 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 2560 x 1440 px |
| HD-Ready | |
| Hlavní úhel záběru fotoaparátu | 140° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| G-shock čidlo | |
| GPS | |
| Barva | Černá |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Displej | TFT |
| Úhlopříčka displeje | 6,12 cm (2.41") |
| Rozlišení displeje fotoaparátu (numericky) | 130560 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úložná média | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Vestavěné paměťové médium | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Nahrávání zvuku | |
| Možnosti připojení | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Rozhraní | USB-C |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie, DC |
| Zabudovaná baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnost baterie | 20 min |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 70 mm |
| Hloubka | 19,5 mm |
| Výška | 42,2 mm |
| Hmotnost | 62 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Příslušenství | Low profile magnetic mount, Vehicle power cable, Dual-USB power adapter |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |