- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: máš, co potřebuješ!
Česká republika
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-01863-11 |
Chytré hodinky ; přímé měření tepové frekvence (zápěstí); Krokoměr
8 900 Kč
včetně DPH 21%311 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Pokročilé běžecké GPS hodinky s funkcí bezhotovostních plateb.
• Příjem satelitního signálu GPS a GLONASS
• Bezhotovostní NFC platby Garmin Pay
• Optický snímač srdečního tepu
• Pokročilé tréninkové funkce a běžecká dynamika
• Smart notifikace z mobilního telefonu
• Uživatelsky přizpůsobitelné vzhledy prostřednictvím Connect IQ
• Kompatibilní s externími snímači, kamerami VIRB a cyklistickými doplňky Varia
• Voděodolné pro plavání na hladině a sprchování
Vzhledem a velikostí je Forerunner 645 podobný nedávno představeným hodinkám vívoactive3. Podobně, jako vívoactive3, i Forerunner 645 patří mezi lehčí a menší modely v současné nabídce Garminu. Oproti vívoactive3 nemá Forerunner 645 dotykový displej a ovládá se pomocí pěti tlačítek umístěných po obvodu hodinek. Logika ovládání hodinek je převzatá od ostatních hodinek Garmin. Pokud znáte ovládání modelů fénix3, fénix5 nebo forerunner 935, nebudete mít s pochopením funkce tlačítek sebemenší problém. U většiny sportovních hodinek upřednostňuje Garmin ovládání tlačítky před dotykovým displejem. V náročných podmínkách tréninku, ve vodě, dešti, případnš zimě je ovládání pomocí tlačítek rozhodně jistější. Forerunner 645 Music s funkcí hudebního přehrávače Garmin Forerunner 645 bude k dispozici ve dvou variantách: Forerunner 645 a Forerunner 645 Music. Verze Forerunner 645 Music nabízí navíc paměť 4GB s možností uložení až 500 sladeb a přehrávání hudby z hodinek přímo do bezdrátových Bloetooth sluchátek. Oba modely společně nabízí optické měření srdečního tepu přímo na zápěstí, multisportovní funkce a samostatné profily pro podrobné vyhodnocení běhu, běhu na pásu, jízdy na kole, jízdy na cyklistickém trenažéru, plavání v bazénu, lyžování, fitness cvičení a řadu dalších sportů. Oba modely jsou vybaveny vestavěným barometrickým výškoměrem s přesnějším měřením nadmořské výšky, vertikální rychlosti a převýšení. K dispozici je WiFi bezdrátové připojení, stejně jako možnost připojení ANT+ i Bluetooth externích snímačů srdečního tepu, kadence nebo rychlosti. Samozřejmostí je možnost přípravy tréninkových plánů, vyhodnocení aerobního a anaerobního tréninkového efektu, automatické měření VO2Max, laktátového práhu, celodenní měření stress skóre nebo například doporučené doby odpočinku. Ve spojení s hrudním snímačem srdečního tepu nebo se snímačem Running Dynamics Pod jsou hodinky schopné měřit délku kroku, výšku odrazu, dobu kontaktu nohy se zemí, podíl levé/pravé nohy na běžeckém výkonu a nebo měření běžeckého výkonu ve wattech. Model Garmin Forerunner 645 Music nabízí navíc možnost propojení se streamovací hudební aplikací Deezer. Uživatelé služby Deezer Premium+ mají možnost stahování offline playlistů z počítače přímo do paměti hodinek.
Oproti triatlonovému modelu Forerunner 935, který je v současnosti nejdokonalejším a nejvšestrannějším sporttersterem, neumí Forerunner 645 měřit plavání v přírodě, golf, nedokáže měřit srdeční tep během plavání a také neumožňuje připojení cyklistických wattmetrů, jako například pedálů Garmin Vector3.
Forerunner 645 nabízí velmi slušnou výdrž baterie. Na jedno nabití dokáže fungovat až 1 týden v režimu chytrých hodinek, až 12 hodin tréninku s plně zapnutým GPS nebo až 5 hodin tréninku se současně zapnutým GPS a hudebním přehrávačem u modelu Forerunner 645 Music. Hodinky Forerunner 645 budou k dispozici ve dvou barevných verzích: černé a šedé(pískové), model Forerunner 645 Music bude k dispozici v černém a vínovém barevném provedení. Bez ohledu na barevné provedení, všechny nabízené modely mají možnost jednoduché výměny řemínků. V rámci dodatečného příslušenství jsou k dispozici jak sportovní, tak i stylové řemínky z kůže, které se hodí i pro slavnostní příležitosti, při kterých jiné sportovní hodinky zůstávají často odložené. Forerunner 645 patří společně s hodinkami vívoactive, forerunner 35 a Forerunner 30 k nejmenším a nejlehčím běžeckým hodinkám. Díky kompaktní velikosti a minimální hmotnosti jsou hodinky vhodné i pro ženy, kterým větší modely vadí.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Materiál pásku | Silikon |
| Materiál čoček | Sklo |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Obrazovka | |
| Rozlišení displeje | 240 x 240 px |
| Úhlopříčka displeje | 3,05 cm (1.2") |
| Úhlopříčka displeje | 3,04 cm |
| Příkon | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Akumulátor | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Životnost baterie | 7 h |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 14 h |
| Možnosti připojení | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Výkon | |
| Doporučená aktivita | Lezení, Jízda na kole, Fitness, Rowing, Běhání, Lyžování, Plavání |
| Monitor srdečního tepu | |
| Přenos záznamu tepové frekvence | ANT+ |
| Zabudované měření vzdálenosti | |
| Uražená vzdálenost | |
| Stopky | |
| Budík | |
| Sledovač aktivity | |
| Spálené kalorie | |
| Kvalita spánku | |
| Osobní cíle | |
| Integrovaný časovač | |
| Teploměr | |
| Elektronický kompas | |
| Barometrický výškoměr | |
| Kalendář | |
| Předpověď počasí | |
| Ovládání hudby | |
| Funkce nalezení telefonu | |
| Ovládání sportovní kamery | |
| Akcelerometr | |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | |
| Ukazatel budoucího vývoje závodu | |
| Regenerační asistent | |
| Gyroskop | |
| Inteligentní upozornění | |
| Charakteristika GPS | |
|---|---|
| GPS | |
| GLONASS | |
| Paměť | |
| Kapacita paměti | 8,3 dny |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 42,5 mm |
| Hloubka | 42,5 mm |
| Výška | 13,5 mm |
| Hmotnost | 41,8 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Napájecí kabel | |
Pro: máš, co potřebuješ!
jednoduchý design, lehké, ne ruce nejsou prakticky cítit - nosím 24hodin denně, intuitivní ovládání,
Pro: výborné hodinky na běhání a jiné sportovní aktivity
Váhal jsem mezi Fenix 5s a Forerunner 645 . Fore je lépe vybavený za tu cenu je super. V reálu vypadaji mnohem lépe , než na fotkách na webu.
Pro: Muzika v hodinkách
Bezhotovostní platby
Vypadají skvěle
Spousat běžeckých statistik
Na ruce je necítíte
Prohlížíte si: Garmin Sportovní hodinky Forerunner 645 Optic Sandstone
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.