- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-01681-17 |
6,95" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním; podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi; 6,95" kapacitní displej "od okraje k okraji"
5 890 Kč
včetně DPH 21%206 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
DriveSmart 61 je vyšší řadou z nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. To, co přináší DriveSmart navíc, jsou jednak Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je DriveSmart schopen zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory. Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě. Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený 6,95 palcový kapacitní displej s velmi tenkým rámečkem, plocha displeje tak sahá téměř od okraje k okraji.
Podrobné mapy
Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).
Body zájmu
Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.
Dopravní upozornění (varování)
Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístoje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.
Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).
Propojení s mobilním telefonem
Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, sms zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free.
Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.
Bezdrátové připojení Wi-Fi
Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení.
Hlasově aktivovaná navigace
Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.
Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions
Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.
Propojitelnost se zpětnou kamerou
Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.
• GPS navigace Garmin DriveSmart 61
• mapy 45 zemí Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
• přísavný držák do auta
• napájecí kabel do auta (CL adaptér)
• USB datový kabel
• uživatelský návod
| Typ GPS | |
|---|---|
| Pro automobil | |
| Navigace | |
| Traffic Message Channel (TMC) | |
| Snadná údržba | |
| Kanál aktuálních dopravních zpráv (TMC) | |
| Navádění do jízdních pruhů | |
| Vyhnutí se trase | |
| Hlasové příkazy | |
| Počet bodů zájmu | |
| Omezení rychlosti | |
| Parkovací asistent | |
| Mapy | |
| Mapy v ceně | |
| Mapa pokrytí | Celá Evropa |
| Doživotní aktualizace map | |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 17,6 cm (6.95") |
| Dotyková obrazovka | |
| Displej | TFT |
| Rozlišení displeje | 1024 x 600 px |
| Podsvětlení displeje | |
| Velikost monitoru (v x š) | 152,4 x 88,9 mm (6 x 3.5") |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Velikost displeje | 152 x 89 mm |
| Paměť | |
|---|---|
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 16 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Výkon | |
| Hands-free | |
| Vzhled | |
| Formát | Opraveno |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie, USB |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ baterie | Vestavěný |
| Výdrž baterie (max.) | 1 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 243 g |
| Šířka | 173 mm |
| Hloubka | 19 mm |
| Výška | 99 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Stručný návod | |
| Obsahuje držák na okno | |
| Autoadaptér v ceně | |
Pro: velká obrazovka, rychlost
Pro: Veľká, dobre čitateľná obrazovka.
doporučuji
Pro: velký dotykový display
tenký rámeček - krásný design
bezproblémová aktualizace
hlasové ovládání
Pro: Rychlá, přesná jednoduché zadávání tras.Je to moje Čtvrtá navigace ale tahle je zkrátka jednička,doporučuji s
Pro: jasně čitelný, rychlá reakce na změny
Prohlížíte si: Garmin GPS navigace DriveSmart 61S Lifetime Europe45
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.