- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: dostatečně velký display
Česká republika
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-02156-10 |
Chytré hodinky - displej 1.04''; měření tepové frekvence ze zápěstí; monitoring spánku
2 922 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Lehké běžecké GPS hodinky s jednoduchým ovládáním a optickým měřením tepu z ruky.
• Vysoce citlivý přijímač satelitního systému GPS, GLONASS, GALILEO s přesnějším výpočtem pozice a stabilnějším zobrazením běžeckého tempa
• Vestavěný optický snímač srdečního tepu ze zápěstí
• Bluetooth propojení s mobilním telefonem, funkce chytrých hodinek
• SMART notifikace, ovládání hudby, LiveTracking
• Určení výkonnosti pomocí detekce VO2Max
• Celodenní záznam aktivity (kroky, kalorie, intenzivní minuty)
• Celodenní monitoring srdečního tepu, monitoring spánku
• Vibrační upozornění a alarmy
• Samostatné profily aktivit (běh, běh uvnitř, kolo, chůze, kardio, jóga a další)
• Možnost spárování s externími snímači pomocí ANT+
• Výdrž baterie až 13 hod. plnohodnotného GPS záznamu, až 7 dní v režimu chytrých hodinek
• Voděodolné provedení (5 ATM) - odolá souvislému plavání
• Velmi nízká hmotnost: jen 32g (Forerunner 45s), 36g (Forerunner 45)
• 2 velikosti (větší Forerunner 45, menší Forerunner 45s)
• Jednoduché plánování tréninků, běžecký trenér Garmin Coach
• Podpora pro stahování Connect IQ vzhledů hodinek (ciferníků)
• Bezpečnostní funkce (přivolání asistence a automatická detekce nehody)
Hodinky Forerunner 45
Nabíjecí a datový USB kabel
Návod k použití
| Obrazovka | |
|---|---|
| Rozlišení displeje | 208 x 208 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 2,64 cm (1.04") |
| Vzhled | |
| Barva opláštění | Černá |
| Základní materiál | Sklo |
| Barva pásu | Bílá |
| Výkon | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| FM rádio | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android,iOS |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Stříbrná |
| Tvar | Kulatý |
| Velikost zápěstí | 124 - 185 mm |
| Barva přezky | Šedá |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Uražená vzdálenost | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Kvalita spánku | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalendář, Stopky |
| Inteligentní upozornění | |
| Oznámení v kalendáři | |
| Časovač | |
| Repasovaný | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Wi-Fi | |
| Příkon | |
| Výdrž baterie (max.) | 168, - |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 13 h |
| Automatický pohotovostní režim | |
| Zabudovaná baterie | |
| Další charakteristiky | |
| Bluetooth | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 39,5 mm |
| Hloubka | 11,4 mm |
| Tloušťka | 3,95 cm |
| Hmotnost | 32 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Nabíječka | |
Pro: dostatečně velký display
Pro: dostatečně velký display
Pro: lehké
pohodlné
a ukazují čas
Pro: lehké
pohodlné
a ukazují čas
super na dámskou ruku
super na dámskou ruku
Prohlížíte si: Garmin Forerunner 45S White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.