- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-02905-11 |
3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitální 454 x 454 px Dotyková obrazovka Titanová Wi-Fi GPS • Úhlopříčka displeje: 3,56 cm (1.4") • Technologie displeje: AMOLED • Rozlišení displeje: 454 x 454 px • Dotyková obrazovka • Paměť typu flash: 32 GB • Wi-Fi • GPS • Hmotnost: 76 g • Vodotěsné až do: 40 m • Materiál pásku: Silikon • Barva pásu: Černá • Oranžová • Velikost pásku: Jedna velikost •
28 516 Kč
včetně DPH 21%998 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
GPS: Ano
Galileo: Ano
BeiDou: Ano
GLONASS: Ano
Quasi-Zenith Satellite System (QZSS): Ano
Vlastnosti
Oznámení v kalendáři: Ano
Doporučená aktivita: Jízda na kole
Zobrazení počasí: Ano
Akcelerometr: Ano
Vzdálené přehrávání audia: Ano
Vzdálené pořízení fotografií: Ano
Teploměr: Ano
Předpověď počasí: Ano
Měření srdečního tepu: Automatický
Sledovač aktivity: Ano
Uražená vzdálenost: Ano
Vibrační motor: Ano
Barometr: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Spálené kalorie: Ano
Sledování cvičení: Ano
Elektronický kompas: Ano
Kontaktní snímače srdečního tepu: Ano
Stopky: Ano
Režimy pro více sportů: Ano
Vibrující alarm: Ano
Gyroskop: Ano
Kvalita spánku: Ano
Výškoměr: Ano
Kalendář: Ano
Časové/vzdálenostní upozornění: Ano
Monitor srdečního tepu: Ano
Inteligentní upozornění: Ano
Budík: Ano
Časovač: Ano
Funkce nalezení telefonu: Ano
Ovládání hudby: Ano
Výpočet kalorií na základě frekvence srdečního tepu: Ano
Funkce inteligentního buzení: Ano
Intervalový trénink: Ano
Měření efektu tréninku: Ano
Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.): Ano
Informace o slunci a měsíci: Ano
Snímač hladiny kyslíku v krvi: Ano
Funkce sledování napětí: Ano
Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě): Ano
Ukazatel budoucího vývoje závodu: Ano
Dynamika běhu: Ano
Oznámení o nízkém srdečním rytmu: Ano
Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu): Ano
Pokročilý trénink: Ano
Běžecká periferní měřicí jednotka: Ano
Návrh doby odpočinku: Ano
Výpočet oblasti: Ano
Příkon
Typ baterie: Zabudovaná baterie
Výdrž baterie (režim GPS): 84 h
Výdrž baterie: 29 dny
Výdrž baterie (max.): 4 týden/týdnů
Vzhled
Velikost pásku: Jedna velikost
Tvar: Kulatý
Tržní kategorie: Sportovní hodinky
Barva pásu: Oranžová
Materiál čoček: Safír
Vodotěsné až do: 40 m
Minimální délka popruhu: 12,7 cm
Materiál pásku: Silikon
Odnímatelný popruh: Ano
Voděodolnost: 10 atmosfér
Maximální délka popruhu: 21 cm
Velikost pouzdra na hodinky: 51 mm
Materiál pouzdra na hodinky: Plast vyztužený vlákny (FRP), Titanová
Barva pouzdra na hodinky: Titanová
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV): 51 x 51 x 14,7 mm
Hmotnost: 76 g
Možnosti připojení
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Výkon
Zabudovaný mikrofon: Ano
Paměť typu flash: 32 GB
Zámek klávesnice: Ano
Podporované mobilní operační systémy: iOS
Vestavěné reproduktory: Ano
Obrazovka
Barevný displej: Ano
Technologie displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 3,56 cm (1.4")
Typ skla hodinek: Safír
Dotyková obrazovka: Ano
Velikost displeje: 35,56 x 35,56 mm
Rozlišení displeje: 454 x 454 px
Typ displeje: Digitální
Obsah balení
Dodávané kabely: USB
Nabíjecí základna: Ano
| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeje | Digitální |
| Rozlišení displeje | 454 x 454 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4") |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Velikost displeje | 35,56 x 35,56 mm |
| Barevný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 5,1 cm |
| Typ skla hodinek | Safír |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Sportovní hodinky |
| Velikost pouzdra na hodinky | 51 mm |
| Barva pouzdra na hodinky | Titanová |
| Materiál pouzdra na hodinky | Plast vyztužený vlákny (FRP), Titanová |
| Barva pásu | Černá, Oranžová |
| Výkon | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Silikon |
| Velikost pásku | Jedna velikost |
| Materiál čoček | Safír |
| Tvar | Kulatý |
| Minimální délka popruhu | 12,7 cm |
| Maximální délka popruhu | 21 cm |
| Odnímatelný popruh | |
| Výkon | |
| Zámek klávesnice | |
| Vzhled | |
| Vodotěsné až do | 40 m |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | |
| Měření srdečního tepu | Automatický |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | |
| Uražená vzdálenost | |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Kvalita spánku | |
| Oznámení o nízkém srdečním rytmu | |
| Vibrační motor | |
| Inteligentní upozornění | |
| Funkce inteligentního buzení | |
| Vzdálené přehrávání audia | |
| Vzdálené pořízení fotografií | |
| Zobrazení počasí | |
| Oznámení v kalendáři | |
| Časovač | |
| Elektronický kompas | |
| Funkce sledování napětí | |
| Barometrický výškoměr | |
| Budík | |
| Kalendář | |
| Stopky | |
| Časové/vzdálenostní upozornění | |
| Intervalový trénink | |
| Výpočet kalorií na základě frekvence srdečního tepu | |
| Běžecká periferní měřicí jednotka | |
| Pokročilý trénink | |
| Informace o slunci a měsíci | |
| Výpočet oblasti | |
| Předpověď počasí | |
| Návrh doby odpočinku | |
| Doporučená aktivita | Badminton, Baseball, Basketbal, Box, Práce s dechem, Lezení, Jízda na kole, Potápění, Rybaření, Fitness, Fotbal, Golf, Turistika, Hokej, Lov, Motor sports, Pilates, Jezdectví, Rowing, Běhání, Plavba, Skateboardování, Lyžování, Surfování, Plavání, Tenis, T |
| Sledovač aktivity | |
| Ovládání hudby | |
| Funkce nalezení telefonu | |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | |
| Měření efektu tréninku | |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | |
| Ukazatel budoucího vývoje závodu | |
| Dynamika běhu | |
| Sledování cvičení | |
| Barometr | |
| Teploměr | |
| Výškoměr | |
| Vibrující alarm | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| GPS | |
| BeiDou | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Možnosti připojení | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Příkon | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie | 29 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 84 h |
| Výdrž baterie (max.) | 4 týden/týdnů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 76 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Nabíjecí základna | |