- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Česká republika
| Značka: | Garmin |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 010-02157-92 |
Chytré hodinky - pánské; měření tepové frekvence hrudním pásem (není součástí balení) s měřením tepu ze zápěstí; Garmin Pay
18 789 Kč
včetně DPH 21%658 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Varianta hodinek s mapami, hudbou a WiFi, s minerálním tvrzeným Gorilla Glass sklíčkem.
Fenix6 jsou unikátní všestranné chytré multisportovní hodinky spojující v sobě dokonoalý vzhled v elegantním těle, vyrobeném v kombinaci z lehkých a ušlechtilých materiálů, se špičkovými sportovními, outdoorovými a smart funkcemi.
Jejich předností je i extrémně dlouhá výdrž, která je navíc u nejvyšší řady fenix6X PRO Solar prodloužena možností solárního nabíjení. Stejně jako u předchozích modelů je i nová šestá řada fénixů vyráběna ve třech velikostech: menší a elegantní fenix6S, středně velké fenix6 a větší a robustní fenix6X. Narozdíl od předchozí řady se však nové fénixy neliší jen velikostí těla hodinek, ale zvětšil se i displej. U fenix6S je zachován průměr displeje 1,2", u fenix6 se displej zvětšil na 1,3" (o 18% větší plocha displeje) a u fenix6X je to 1,4" (větší plocha o 36%). Samozřejmostí zůstává úspornost a zároveň perfektní čitelnost chroma displeje, a to i na přímém slunečním světle, ve snížených světelných podmínkách je naopak k dispozici podsvícení s nastavitelnou úrovní jasu.
Nově jsou fenix6 pro zachování přehlednosti rozděleny do 4 modelových skupin (kategorií), podle nabízených funkcí a materiálů, z kterých je vyrobeno sklíčko kryjící displej.
Fenix6 dokáží přijímat a pracovat se signálem tří nejrozšířenějších globálních satelitních systémů: GPS, GLONASS a Galileo, a využívat jej jak při sportu pro měření rychlosti, tempa a vzdálenosti, tak při navigování, např. po předem nahrané trase nebo se nechat navigovat přímo na vybraný bod nebo souřadnice. Hodinky mají také celou řadu věstavěných čidel - elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, teploměr, akcelerometr a gyroskop, optický snímač srdečního tepu schopný měřit i tep i pod vodou a snímač okysličení (pulsní oxymetr).
Kromě tří základních modelů si přináší hodinky fenix6 ve výbavě přehrávač hudby s pamětí až na 2000 skladeb a topografickou mapu celé Evropy s podporou trasování a navigování. Novinkou jsou zimní mapy s více než 2000 lyžařskými resorty.
Dnes už poměrně hojně využívanou službou, které hodinky nabízí, jsou bezkontaktní platby Garmin Pay. K dispozici je pro nejrozšířenější platební karty VISA a MasterCard. Svou kartu si jednoduše spárujete s hodinkami a v obchodě pak můžete platit přímo ze zápěstí ruky, aniž byste museli kartu nosit s sebou. V ČR tuto službu podporují zatím čtyři bankovní instintuce, s dalšími se o spolupráci jedná.
Garmin fenix6 jsou především špičkovým sporttestrem s mnoha profily sportovních aktivit a pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, fitness aktivity, silový trénink, golf, triatlon a další. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím bluetooth do telefonu v případě mobilní aplikace, či do počítače prostřednictvím WiFi nebo manuálně připojením k USB. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci.
Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování Vaší aktivity (kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty), měření srdečního tepu, okysličení a schopnosti absorbovat kyslík (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru nahromaděného stresu, či hodnotu fyzické energie (body battery).
Prostřednictvím bezdrátového připojení ANT+ a Bluetooth lze hodinky spárovat s dalšími externími snímači, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, snímače pro měření běžecké dynamiky (délku kroku, vertikální oscilaci, dobu kontaktu nohy se zemí, vyvážení levé/pravé nohy), čidla rychlosti a kadence pro cyklistiku, externí teplotní čidlo a další. Propojení je možné také např. s cyklistickým radarem Varia nebo využít hodinky jako dálkové ovládání akční kamery Virb. Samozřejmostí jsou smart funkce při spárování s mobilním telefonem, jako např. notifikace hovoru a SMS zpráv nebo informace o počasí.
Obsah dodávky:
• Hodinky fenix6X Sapphire s černým silikonovým řemínkem
• Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
• Nabíjecí/datový USB kabel
• Manuál
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Šedá |
| Základní materiál | Tmavě šedá, Nerezová ocel, Titanová |
| Tvar | Kulatý |
| Barva pásu | Černá |
| Materiál čoček | Safír |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | MIP |
| Dotyková obrazovka | |
| Rozlišení displeje | 280 x 280 px |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4") |
| Barevný displej | |
| Příkon | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie | 21 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 60 h |
| Možnosti připojení | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Výkon | |
| Doporučená aktivita | Lezení, Fitness, Turistika, Rowing, Běhání, Lyžování |
| Monitor srdečního tepu | |
| Přenos záznamu tepové frekvence | ANT+ |
| Výpočet kalorií na základě frekvence srdečního tepu | |
| Zabudované měření vzdálenosti | |
| Uražená vzdálenost | |
| Stopky | |
| Budík | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Integrovaný časovač | |
| Programování tréninku | |
| Tréninkové doporučení | |
| Intervalový trénink | |
| Teploměr | |
| Běžecká periferní měřicí jednotka | |
| Barometrický výškoměr | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Kalendář | |
| Barometr | |
| Pokročilý trénink | |
| Ovládání hudby | |
| Akcelerometr | |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | |
| Výpočet oblasti | |
| Informace o slunci a měsíci | |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | |
| Ukazatel budoucího vývoje závodu | |
| Dynamika běhu | |
| Lovecký/rybářský kalendář | |
| Gyroskop | |
| Inteligentní upozornění | |
| Upozornění na zprávy SMS | |
| Charakteristika GPS | |
|---|---|
| GPS | |
| GLONASS | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 45 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 51 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Výška | 14,9 mm |
| Hmotnost | 93 g |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Ve srovnání s Fenix 5S skvělá výdrž baterie. Minimálně dvojnásobná. Lepší příjem GPS signálu. Mnoho dalších funkcí.Určitě doporučuji
Pro: Display je super velikost a kvalita predcili ocekavani
Dlouhou dobu jsem hledal produkt , který by splňoval má kritéria , ohledně sportu i volného času. Používal jsem Apple Watch , které jsou výborné, ale musí se častěji nabíjet. Rozhodl jsem se vyzkoušet Garmin a velice mě překvapily. Jak designem, kvalitou zpracování a hlavně výdrží baterie.
Pro: Super funkce
Prohlížíte si: Garmin Fenix 6X Pro Sapphire, GrayDLC/Black Band (MAP/Music)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.