G3 Ferrari G6002401 - Televize, Video & Audio technika
G3 Ferrari G6002401
Značka: G3 Ferrari
Dostupnost: není skladem
Produktový kód: G6002401
teplovzdušný ventilátor • do interiéru • příkon 2 000 W • termostat • 2 výkonové stupně • 4 rychlosti ventilátoru • elektrický zdroj napájení • elektrická pojistka • volně stojící • časovač • hlučnost 62 dB • digitální displej • dálkový ovladač • materiál: plast, kov • V × Š × H: 31,5 × 19,3 × 26,5 cm • hmotnost: 2,36 kg •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Dvěma stupni výkonu ohřevu 1 000 a 2 000 W si snadno nastavíte ideální teplotu pro vaše potřeby. V zimě vás zahřeje, zatímco v létě se promění ve ventilátor se čtyřmi rychlostmi, který vás příjemně osvěží. Teplotu můžete nastavit v rozsahu 10–35 °C, což vám umožní přizpůsobit klima přesně podle vašich preferencí. S funkcí horizontální oscilace zajistíte rovnoměrné rozložení tepla nebo vzduchu po celé místnosti.
  • Topné těleso disponuje 2 výkonovými stupni 1 000 W a 2 000 W
  • Možnost nastavení teploty vyhřívání v rozsahu 10–35 °C
  • Automatické vypnutí v případě přehřátí či pádu ochrání vaši domácnost
  • 24hodinový časovač umožňující nastavení ideálního programu vyhřívání společně s režimem ECO Mode
  • Dálkový ovladač a přehledný digitální panel pro pohodlné nastavení
  • Kožená rukojeť usnadňující přenášení z místa na místo
Robustní teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari, který vás svým výkonem ani efektivitou nezklame.
 Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6002401
Univerzální a bezpečný prvek ve vašem interiéru
Stačí je jednoduše připojit do elektrické sítě s napětím 220–240 V a frekvencí 50–60 Hz a můžete okamžitě začít využívat jeho výhod. Model ventilátoru G6002401 je dokonalou volbou pro bezpečné a komfortní vytápění všech místností v rodinném domě či bytě i kancelářských prostorech. Bezpečnost a pohodlí jdou ruku v ruce s naším zařízením, které je vybaveno pojistkou proti přehřátí. Tato funkce zajišťuje, že se zařízení automaticky vypne v případě, že teplota překročí bezpečný limit.