FSP SP400-AD/350W/ATX/Bulk - Příslušenství pro počítače a notebooky
FSP SP400-AD/350W/ATX/Bulk
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA350DR00
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tento napájecí zdroj formátu ATX má výkon 350 W a napájí systémy vybavené nejnovějšími procesory střední třídy a vysokorychlostními pevnými disky. Ekologický design umožňuje řadě SP-AD dosáhnout až 85% účinnosti při 50% zátěži. SP-AD je navržen s ohledem na moderní systémy a nabízí čtyři konektory pro zařízení SATA a dva 4pin 12V konektory pro CPU. SP-AD také zahrnuje úplnou ochranu (OVP, OPP, SCP, OCP, OTP) pro váš počítač.
Technická specifikace:
• Vysoká účinnost (85% při 50 % zatížení)
• Aktivní PFC filtr
• Vyhovuje standardu ATX 12V v2.52 a EPS 12V v2.92
• Hlučnost <25 dB při typické zátěži
• Splňuje požadavky Energy Star 6.0 a direktivy ErP 2013 (spotřeba ve stand-by režimu < 0,5W)
• Vyhovuje nejnovějšímu bezpečnostnímu předpisu EN 62368
• Vyhovuje normám CB, CE
Technické parametry
Model: SP400-AD
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 120 mm
Rozměry: 150 x 86 x 140 mm
Účinnost: 85 % při 50% zatížení
Výkon: 350 W
Zabezpečení: OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
Napájení na vstupu: 180~265V
Hold-up time (80%): min. 16 ms
Provozní okolní teplota: 0 ~ 40 °C
MTBF: 100 000 hodin při plném zatížení
Konektory:
• 1x 24 pin do MB
• 2x 4 pin 12 V (P4)
• 1x PCI-E 6+2 pin + 1 x PCI-E 6 pin
• 4x SATA
• 2x Molex 4 pin