FSP FSP350-51AAC/350W/ATX/80PLUS Bronze 230V/Bulk - Dílna a Hobby
FSP FSP350-51AAC/350W/ATX/80PLUS Bronze 230V/Bulk
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA350D803
ATX zdroj Fortron FSP350–51AAC 85+ s výkonem 350 W • Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350–51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonem 350 W. Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. Přívod energie je možné zastavit pomocí vestavěného vypínače.
Technické parametry
Model: FSP350-51AAC
Formát: ATX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 120 mm
Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
Frekvence: 50-60Hz
Výkon: 350W
Certifikace 80PLUS: 80PLUS Bronze
Konektory:
• 1x 20+4 Pin MB
• 1x CPU 4 Pin
• 3x SATA
• 2x MOLEX
• 1x Floppy 4 Pin