FSP 1U FSP300-50UCB/300W/1U/80PLUS Bronze/Bulk - Vánoce
FSP 1U FSP300-50UCB/300W/1U/80PLUS Bronze/Bulk
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA300H701
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
FSP300-50UCB je standardní napájecí zdroj o velikosti 1U. Napájecí zdroj nabízí celkovou kapacitu až 300 W, což z něj činí perfektní řešení v průmyslovém prostředí.
Model: FSP300-50UCB
Formát: 1U Form Factor
PFC: Active PFC
Výkon zdroje: 300 W
Ventilátor zdroje: 40 mm
Rozměry: 190 x 100 x 40.5 (mm)
Certifikace 80PLUS: Bronze
Vstupní napětí: 90-264Vac
Vstupní proud: 115Vac @ 6A, 230Vac @ 3A