Fortron VITA-750GM 750W - Příslušenství pro počítače a notebooky
TOP
NABíDKA
Fortron VITA-750GM 750W
Fortron VITA-750GM 750W
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPA7507902
FSP VITA GM/750W/ATX/80PLUS Gold/Modular •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
FSP VITA GM 750W
Vlastnosti
• ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
• účinnost >90% při typické zátěži
• certifikace 80 PLUS® Gold
• 120mm ventilátor s hydraulickým ložiskem
• 105°C japonský velkokapacitní kondenzátor
• kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametry
Model: VITA-750GM
Výkon: 750W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktivní
Typ ventilátoru: HYB 120mm
Rozměry: 140×150×86mm
Účinnost: 90%
Vstupní napětí: 100-240V ac
Vstupní proud: 10-5A
Vstupní frekvence: 50-60Hz
Konektory:
• 1x MB 20+4 pin
• 2x CPU 4+4 pin
• 1x PCIe 12V-2x6
• 4x PCIe 6+2 pin