Fortron SFX FSP350-50SAC - 350W, bulk - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Fortron SFX FSP350-50SAC - 350W, bulk
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9PA350CY02
Spolehlivý SFX zdroj s výkonem 350 W • tichý 80 mm ventilátor • 80Plus Bronze certifikace • konektory: 1x 20+4-pin • 1x 4-pin • 3x SATA • 2x molex • 1x FDD • bulk. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
•Certifikováno CB 62368-1
•80 Plus Bronze
•Intel Design ATX 12V V1.4
•Nízká úroveň hluku
•Nadproudová ochrana
•Ochrana proti přehřátí
•Ochrana před vysokým napětím Technické parametry
Model: FSP350-50SAC
Formát: SFX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 80mm
Rozměry: 100 x 125 x 63.5 mm
Účinnost: >85%
Vstupní napětí: 90-264Vac
Vstupní proud: 115Vac @ 5A, 230Vac @ 2A
Frekvence: 50-60Hz
Výkon: 350W
Certifikace 80PLUS: 80 Plus Bronze Konektory:
• 1x 20+4 Pin
• 1x CPU 4 Pin
• 2x SATA
• 3x MOLEX
• 1x Floppy 4 Pin Bližší informace naleznete v datasheetu (záložka Odkazy).