Fortron iFP600, 600 VA, 360W (PPF3602700) -
TOP
NABíDKA
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPF3602700
UPS jednotka typu line-interaktivní; kapacita 600 VA/360 W; kontrola s pomocí mikroprocesoru
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• UPS jednotka typu line-interaktivní
• kapacita 600 VA/360 W
• kontrola s pomocí mikroprocesoru
• AVR stabilizace napětí
• funkce automatického restartu
• simulovaná sinusová křivka
• doteková LCD obrazovka
• Rozhraní: vestavěný USB komunikační port
• ochrana síťového RJ rozhraní.
Hlavní vlastnosti:
•Dotykový display LCD
•Kompaktní velikost
•Vynikající mikroprocesorové řízení zaručuje vysokou spolehlivost
•Stabilizace napětí
•Automatické zapnutí při obnově dodávky elektrické energie
•automaticky se nabíjí po obnovení napájení
•Dobíjení i ve vypnutém režimu
•Funkce studeného startu (bez připojení do elektrické sítě)
Technická specifikace:
Vstup:
•Kapacita: 600 VA / 360 W
•Napětí: 220/230/240 V (střídavý proud)
•Rozsah napětí: 140-290 V
•Frekvenční rozsah: 60/50 Hz (automaticky)
Výstup:
•Regulace střídavého napětí (bateriový mód): +/- 10%
•Frekvenční rozsah (bateriový mód): 60 Hz nebo 50 Hz +/- 1 Hz
•Přenosová doba: Typicky 2 - 6 ms
•Průběh křivky (bateriový mód) - simulovaná sinusoida
Baterie:
•Typ baterie a počet: 12V/7 Ah x 1
•Typický čas dobíjení: 4 hodiny pro 90 % kapacity
Ochrana:
•Kompletní ochrana: ochrana proti přetížení, vybití a přebíjení
Výstrahy:
•Bateriový mód: zvukový signál každých 10 sekund
•Nízký stav baterie: zvukový signál každou sekundu
•Přetížení: zvukový signál každou 1/2 sekundu
•Chyba: nepřetržitý zvukový signál
Fyzické vlastnosti:
•Typ výstupních zásuvek: 2 x Schuko zásuvka
•Ochrana telefonní linky RJ11
•USB komunikační port
•Rozměry (hloubka x šířka x výška): 300 x 101 x 142
•Hmotnost: 4,25 Kg
Provozní prostředí:
•Vlhkost: 0 - 90 % relativní vlhkost a 0 - 40 °C (bez kondenzace)