FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze - Příslušenství pro počítače a notebooky
TOP
NABíDKA
Záruka 3 roky
FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze
Značka: FSP
Dostupnost: skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PPA450AA00
napájecí zdroj 24-pin ATX Černá • Celkový příkon: 450 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 24-pin ATX • Typ kabeláže: Nemodulární • Účel: PC • Formát PSU: SFX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 8 cm • Šířka: 100 mm • Hloubka: 125 mm • Výška: 63 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vlastnosti
• Certifikace 80PLUS Bronze
• Účinnost min. 85% při typickém zatížení
• DC - DC modul (poskytuje vysokou účinnost a stabilní napájení)
• Plochá černá kabeláž pro úsporu místa ve skříni
• Inteligentní řízení rychlosti ventilátoru
• 80mm ventilátor s inteligentním řízením otáček
• Plná ochrana obvodů: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametry
Model: SFX PRO 450 (FSP450-50SAC)
Formát: SFX
PFC: Aktivní PFC
Ventilátor: 80mm
Rozměry: 125 x 100 x 63 mm
Účinnost: 85%
Vstupní napětí: 100-240 V
Vstupní proud: 6-2,5 A
Frekvence: 50-60Hz
Výkon: 450W
Zabezpečení: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Konektory
•1x ATX12V 20+4 Pin
•1x CPU 4+4 Pin
•2x PCI-E 2.0 6+2 Pin
•3x SATA
•3x Molex 4 Pin
•1x Floppy 4 Pin