| Produktový kód: | C13T70114010 |
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Originální |
| Typ inkoustu | Inkoust na pigmentové bázi |
| Tiskové barvy | Černá |
| Tisková technologie | Inkoustový tisk |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet cartridgí (černý inkoust) | 1 |
| Typ inkoustové kartridže | Extra (Super) vysoká výtěžnost |
| Objem černého inkoustu | 63,2 ml |
| OEM kód | C13T70114010 |
| Země původu | Čína |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka balení | 28 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Výška balení | 82 mm |