Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Energy Sistem |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 448524 |
Audio systém 2.0 • výkon 6 W • frekvenční odezva 80 Hz-18 KHz • Bluetooth 5.0 • dosah až 20 m • hands-free • vstup 3,5 mm jack • FM rádio • microSD • MP3 • WAV až 128 GB • baterie Li-Pol 800 mAh • provoz 14 hodin • microUSB • doba nabíjení 2 hodiny
754 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 6 W |
| Frekvenční rozsah | 80 - 18000 Hz |
| Odstup signálu od šumu | 80 dB |
| Citlivost | -42 dB |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP,AVRCP,HFP,HSP |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Vstup AUX | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stereofonní přenosný reproduktor |
| Design výrobků | Obdélník |
| Barva | Indigo |
| Ovládání hlasitosti | knoflíky |
| Bezpečnostní spínač | |
| Výkon | |
|---|---|
| Doporučené použití | Univerzální |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Režim hands-fee | |
| FM rádio | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 800 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 14 h |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 142 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hmotnost | 214 g |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | USB |
| Stručný návod | |
| Typ balení | Krabice |