- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
podpora češtiny
Česká republika
| Značka: | Energy Sistem |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 447220 |
MP3/MP4 přehrávač • LCD 1,8'' rozlišení 160x128 pixelů • paměť 16 GB • microSD karty až 128 GB • Bluetooth 2.1, dosah 10 m • microUSB kabel pro nabíjení
1 114 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Model | MP4 přehrávač |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Úložná média | |
| Typ přehrávacího média | Flash paměť |
| Celková kapacita úložiště | 16 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Obrazovka | |
| Dotyková obrazovka | |
| Displej | LCD |
| Úhlopříčka displeje | 4,57 cm (1.8") |
| Rozlišení displeje | 160 x 128 px |
| Typ panelu | TFT |
| Počet barev displeje | 65536 barev |
| Formát souborů | |
| Podporované formáty zvukových souborů | APE,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Média pro přehrávání | AMV |
| Podporované formáty obrázků | BMP,GIF,JPG |
| Sluchátka | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 7 |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Režimy nahrávání | |
|---|---|
| Nahrávání hlasu | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 2.1+EDR |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Druhý fotoaparát | |
| Příkon | |
| Nabíjecí | |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 15 h |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 1,5 h |
| Kontinuální přehrávání rádia | 8 h |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 30 g |
| Hloubka | 89 mm |
| Výška | 9 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Sluchátka | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |
| Stručný návod | |
Pro:
podpora češtiny
Prohlížíte si: ENERGY MP4 Touch Bluetooth AMBER
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.