Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Energy Sistem |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 448272 |
MP3 přehrávač s pamětí 16GB • paměťová karta až 64GB • audio formáty: MP3, WAV a WMA • poslech až 10h • displej 0,8" 128 x 64 • Bluetooth • FM rádio
880 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Model | MP3 přehrávač |
| Vzhled | |
| Barva | Jantar |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Úložná média | |
| Typ přehrávacího média | Flash paměť |
| Celková kapacita úložiště | 16 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Obrazovka | |
| Dotyková obrazovka | |
| Displej | LCD |
| Úhlopříčka displeje | 2,03 cm (0.8") |
| Rozlišení displeje | 128 x 64 px |
| Formát souborů | |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Sluchátka | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Impedance | 32 ohm |
| Upravitelnost ekvalizéru | |
| Ekvalizér | |
| Počet režimů ekvalizéru | 7 |
| Rádio | |
| FM rádio | |
| Podporovaná pásma | FM |
| Pásmo FM | 87 - 108 MHz |
| Režimy nahrávání | |
|---|---|
| Nahrávání hlasu | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 2.1+EDR |
| Dosah bezdrátového připojení Bluetooth | 10 m |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Příkon | |
| Nabíjecí | |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 10 h |
| Kapacita baterie | 200 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 1,5 h |
| Kontinuální přehrávání rádia | 5 h |
| Nabíjení přes USB | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 18 g |
| Hloubka | 18 mm |
| Výška | 66 mm |
| Šířka | 28 mm |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Sluchátka | |
| Páska na paži | |
| Dodávané kabely | USB |
| Stručný návod | |