Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Emos |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 3010000114 |
Videotelefon antivandal provedení kamerové jednotky; barevný displej 7"; možnost nahrávání
4 121 Kč
včetně DPH 21%144 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
velikost displeje 7"
| Technické detaily | |
|---|---|
| Barva | |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 17,8 cm (7") |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | knoflíky, Dotyk |
| Příkon | |
|---|---|
| Výstupní napětí adaptétu | 15 V |
| Výstupní proud adaptéru | 1,5 A |
| Údaje o balení | |
| Obsahuje kameru | |