Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Emos |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 3402042000 |
Zvonek bezdrátový; dosah až 100m; 3x vyzváněcí melodie
789 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
způsob přenosu bezdrátový zvonek
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Objem | 85 dB |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Počet melodií | 3 |
| Fotoaparát | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Frekvence pohybové interpolace | 433,92 MHz |
| Maximální dosah | 100 m |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní napětí | 230 V |