Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Emos |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 1908142500 |
prodlužovací kabel na bubnu • 4× zásuvka • max. zátěž 2 300 W • průřez vodiče 1,0 mm² • max. zatížení při navinutí 4,8 A / 1 100 W • max. zatížení při rozvinutí 10 A / 2 300 W • PVC izolace • tepelná pojistka • délka 25 m •
989 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Příkon | |
|---|---|
| Počet zásuvek | 4 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ F |
| Nominální vstupní napětí | 230 V |
| Nominální výstupní proud | 4,8 A |
| Maximální výkon | 2300 W |
| Špička proudu při normálním režimu | 10 A |
| Velikost jádra | 1 mm² |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Zástrčka | Typ F (Schuko) |
| Vlastnosti | |
| Barva | Šedá, Červená |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka kabelu | 25 m |