- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elo Touch Solutions |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | E649473 |
Dotykový LCD monitor s úhlopříčkou 17" ; Rozlišení 1280x1024; Připojení přes RS232, USB
17 305 Kč
včetně DPH 21%606 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Bez rámečkový dotykový monitor ELO 1717L v černé barvě se 17"LCD s technologií doteku AccuTouch má připojení přes USB a RS232 port. Je stvořený pro použití v kancelářských aplikacích, pokladním systému či jako informační panel.
POUŽITÍ
Pokladní systémy
Věrnostní systémy
Samoobslužné informační systémy
Samoobslužné objednávací systémy
Interaktivní reklamní a výstavní systémy
Zákaznický vstupní a výstupní odbavení
PARAMETRY
Typ displeje: Aktivní matice TFT LCD
Poměr stran: 5:4
Úhlopříčka: 17"
Připojení: USB RS232
Jas (LCD panel): 235 cd/m2
Jas s dot. panelem: 225 cd/m2
Výkon: 21 Watt
Napájení: interní zdroj + 12VDC±5%
Vstupní napětí: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Teplota Provozní: 0° C až 40° C, Skladovací: -20° C až 60° C
Vlhkost Operační: 20% - 80%, Skladovací: 10% - 90%
3-letá záruka
Použití pro ovládání: bříško prstu, Stylus Pen, plastová karta
OBSAH BALENÍ
Monitor
Kabeláž
CD-ROM
Rychlá příručka
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 43,2 cm (17") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 1024 px |
| Typ displeje | LCD |
| Poměr stran | 5:4 |
| Odezva | 5 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Porty RS-232 | 1 |
| Ergonomie | |
| Montovatelné na zeď | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 392 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hloubka | 361 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 511 mm |
| Hloubka balení | 233 mm |
| Výška balení | 510 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,3 kg |