- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elo Touch Solutions |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | E534869 |
dotykový monitor ; 15,6" LED displej; rozlišení 1 366 x 768 bodů
10 051 Kč
včetně DPH 21%352 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Dotykový monitor 1509L značky ELO v šedé barvě pracuje s technologií IntelliTouch. 15,6" širokoúhlý monitor s tenkým profilem je vyrobený z čirého skla pro lepší přenos světla. Vyklápěcí základna je velmi stabilní a umožní vám monitor používat jako samoobslužný informační, reklamní nebo výstavní systém.
Dotykové zařízení ELO 1509L
Ovládací panel se nachází po stranách. Nedochází tak k nechtěným změnám nastavení. Panel není vidět z pozice zákazníka a nevytváří tak rušivý dojem. Monitor je při výrobě utěsněný proti prachu a špíně
Integrovaný dotyk
Uvnitř monitoru jsou pouze nepohyblivé díly, tím pádem se neopotřebují mačkáním. Toto zařízení vám zprostředkuje přesný rychlý přenos bez zahlcení systému. Lze jej ovládat prstem, rukavicí i stylus perem.
Dotykové zařízení ELO 1509L
Variabilita
Monitor sám stojí díky pevnému výklopnému stojánku. Pokud jej odpojíte, můžete obrazovku zavěsit na zeď nebo přidělat na sloup. Díky LED podsvícení je spotřeba energie výrazně snížena.
Způsob užití
Pokladní a věrnostní systémy
Samoobslužné informační systémy
Interaktivní reklamní a výstavní systémy
Samoobslužné objednávací systémy
Zákaznické vstupní a výstupní odbavení
Servisní systémy s využitím dotykové obrazovky
Vlastnosti:
Volitelná 3stopá čtečka magnetických karet (standard HID a/nebo emulace klávesnice)
Velmi stabilní naklápěcí základna
Ovládací panel po stranách
Prostorově nenáročný, flexibilní a spolehlivý
Stolní monitor nebo přichycení na stěnu (VESA standard)
Celosvětové rozšíření a certifikáty
Ovládání bříškem prstu, rukavicí a stylus perem
Specifikace:
Značka: Elo
Technologie: SAW (IntelliTouch Surface Acoustic Wave)
Jednoduché dotykové ovládání: bříško prstu, rukavice, stylus
Monitor:
Úhlopříčka: 15,6 ", aktivní TFT LCD (LED)
Poměr stran: 16 : 9
Aktivní plocha: 344 x 194 mm (13,4 x 7,6 ")
Rozlišení: 1366 x 768
Úhel: horizontální: ± 45 ° / vertikální: + 15 °, -35 °
Doba odezvy: 8 ms
Kontrastní poměr: 400 : 1
Vstup:
Formát videa: analogový VGA (konektor DB-15 female)
Video signální konektor: mini D-sub 15-pin typ VGA
Frekvence videa: horizontální 30 - 80 KHz, vertikální 60 Hz
Rozhraní:
Duální: zpětná kompatibilita USB i seriový port
Výkon: 11 W
Napájení: externí zdroj + 12VDC ± 5 %
Vstupní napětí: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
Teplota: Provozní: 0 °C až 40 °C, Skladovací: - 20 °C až + 60 °C
Vlhkost: Operační 20 - 80 %, Skladovací 10 - 95 %
Barva: tmavě šedá
Hmotnost: 2,4 kg
Rozměry (Š x V x H): 392,2 x 241,5 x 288,3 mm (15,4 x 9,5 x 11,4 ")
OBSAH BALENÍ
Dotykový displej 1509L
Kabel VGA
USB Kabel
Napájecí adaptér
Návod k obsluze
Průvodce rychlou instalací CD
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 39,6 cm (15.6") |
| Jas displeje | 180 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Technologie displeje | LCD/TFT |
| Poměr stran | 16:9 |
| Odezva | 8 ms |
| Kontrastní poměr (typický) | 400:1 |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 80 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 50 - 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 90° |
| Svislý porozovací úhel | 50° |
| LED podsvícení | |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Výkon | |
| Dotyková technologie | Jednodotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Stolní |
| Připojení k počítači | |
| Plug and Play | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet VGA portů | 1 |
| Ergonomie | |
| Montovatelné na zeď | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC/DC |
| Spotřeba elektrické energie | 11 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 1 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 392 mm |
| Výška | 228 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |