Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | VIRTUSWARMDRAWER60PP |
ohřívač potravin 36 l 400 W Černá • Kapacita: 36 l • Barva: Černá • Vhodné pro: Vnitřní • Rozsah termostatu: 40 - 80 °C • Maximální spotřeba energie: 400 W • Vstupní střídavé napětí: 220-240 V • Šířka: 600 mm • Hloubka: 540 mm • Výška: 135 mm •
15 690 Kč
včetně DPH 21%549 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Kapacita | 36 l |
| Barva | Černá |
| Vhodné pro | Vnitřní |
| Maximální nosnost | 25 kg |
| Systém otevírání dvířek | Stisknout/táhnout |
| Bezpečnostní spínač | |
| Systém měkkého uzavírání | |
| Materiál | Sklo |
| Výkon | |
| Rozsah termostatu | 40 - 80 °C |
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální spotřeba energie | 400 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 56 cm |
| Instalační výška oddílu | 14,5 cm |