Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PRF0044794B |
ostrůvkový odsavač par • třída energetické účinnosti C • příkon 256 W • omyvatelný kovový tukový filtr • LONG LIFE uhlíkový filtr • maximální průtok vzduchu 600 m3/h • ovládání 3S mechanická tlačítka• 3 stupně výkonu • hlučnost 68 dB • osvětlení 2× 3 W LED • recirkulace vzduchu • šířka 43 cm • nerezová ocel •
0 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 603 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | D |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | B |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 47 dB |
| Vzhled | |
| Model | Podvěsný |
| Barva | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 3 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až E |
| Roční spotřeba energie | 104 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Výška (min.) | 85 cm |
| Výška (max.) | 115 cm |