- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0090719B |
Nástěnný Černá 603 m³/h • Maximální výkon odsávání: 603 m³/h • Typ odsávání: Odvádění/Recirkulovaní • Třída účinnosti dynamiky kapalin: D • Model: Nástěnný • Barva: Černá • Typ ovládání: Knoflíky • Typ filtru mastnoty: Hliník • Výkon topného tělesa: 3 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Typ žárovky: LED • Roční spotřeba energie: 104 kWh • Stupnice energetické účinnosti: A++ až E • Výkon motoru: 256 W •
15 196 Kč
včetně DPH 21%532 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 603 m³/h |
| Typ odsávání | Odvádění/Recirkulovaní |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | D |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | B |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 47 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 68 dB |
| Vzhled | |
| Model | Nástěnný |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Průměr sací přípojky | 15 cm |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Vyjímatelný filtr | |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 3 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Teplota barev | 2700 K |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až E |
| Výkon motoru | 256 W |
| Roční spotřeba energie | 104 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Výška (max.) | 88,6 cm |