Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0007341 |
Ostrůvkový Nerezová ocel 580 m³/h • Maximální výkon odsávání: 580 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Hlučnost: 69 dB • Model: Ostrůvkový • Barva: Nerezová ocel • Typ ovládání: Senzor • Výkon topného tělesa: 20 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Výkon motoru: 255 W • Šířka: 898 mm • Hloubka: 598 mm • Výška: 1067 mm •
19 376 Kč
včetně DPH 21%678 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 580 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Hlučnost | 69 dB |
| Vzhled | |
| Model | Ostrůvkový |
| Barva | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Senzor |
| Počet motorů | 1 |
| Osvětlení | |
|---|---|
| Výkon topného tělesa | 20 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 255 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 898 mm |
| Hloubka | 598 mm |
| Výška | 1067 mm |
| Další charakteristiky | |
| Možnost zabudování | |