- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0199855 |
Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón • Barva: Černá • Umístění přístroje: Vestavěné • Šířka varné desky: 80 cm • Typ ovládání: Dotyk • Umístění ovládání: Čelní • Příkon (elektřina): 7200 W • Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V • Technologie Elica (vaření): Stop&Go • Šířka: 780 mm • Hloubka: 520 mm • Výška: 50 mm •
16 677 Kč
včetně DPH 21%584 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Šířka varné desky | 80 cm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Tvar varné zóny 1 | Osmiúhelník |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 2100 W |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3000 W |
| Tvar varné zóny 2 | Osmiúhelník |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 2 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3000 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 270 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 2300 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3000 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 160 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 1400 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 1850 W |
| Základní materiál | Sklo |
| Výkon | |
|---|---|
| Funkce Stop & Go | |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Technologie Elica (vaření) | Stop&Go |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 780 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 50 mm |
| Instalační šířka oddílu | 75 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |