Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0120980 |
36 437 Kč
včetně DPH 21%1275 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 680 m³/h |
| Typ odsávání | Recirkulační |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | E |
| Maximální recirkulační výkon | 680 m³/h |
| Hlučnost | 57 dB |
| Vzhled | |
| Model | Spodní odsávání |
| Barva | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Průměr sací přípojky | 15 cm |
| Certifikace | CE |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník/uhlík |
| Vyjímatelný filtr | |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 250 W |
| Roční spotřeba energie | 80 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 150 mm |
| Instalační šířka oddílu | 75,8 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 12 cm |
| Instalační výška oddílu | 51 cm |
| Další charakteristiky | |
| Proud vzduchu | 680 m³/h |