Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0179476 |
52 443 Kč
včetně DPH 21%1835 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Šířka varné desky | 83 cm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Sklo |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 1 | 1650 W |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 1850 W |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 2 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1650 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 1850 W |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 3 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 3 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3000 W |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Velikost varné zóny 4 (š × h) | 210 x 191 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 2100 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 3000 W |
| Prodlužovací zóna | |
| Výkon | |
| Funkce Boost | |
| Detekce pánve | |
| Funkce mostu | |
| Funkce Stop & Go | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Front / Top front |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Digestoř | |
| Zabudovaná kapuce | |
| Typ odsávání | Odvádění/Recirkulovaní |
| Maximální výkon odsávání | 620 m³/h |
| Příkon digestoře | 160 W |
| Hlučnost | 61 dB |
| Minimální hluk ventilátoru | 43 dB |
| Maximální hluk ventilátoru | 61 dB |
| Umístění výfuku | Pozice hořáku na wok |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | D |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7400 W |
| Zástrčka | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 830 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 930 mm |
| Hloubka balení | 605 mm |
| Výška balení | 318 mm |
| Hmotnost včetně balení | 23 kg |