Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0160153 |
11 372 Kč
včetně DPH 21%398 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 603 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost | 67 dB |
| Vzhled | |
| Model | Podvěsný |
| Barva | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Filtrování | |
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Vyjímatelný filtr | |
| Osvětlení | |
|---|---|
| Výkon topného tělesa | 2,5 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Intenzita osvětlení | 3500 lx |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 255 W |
| Třída energetické účinnosti (stará) | B |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 350 mm |