Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 55310774/2 |
2 811 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 220 m³/h |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 49 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 60 dB |
| Vzhled | |
| Model | Polovestavěný (vytahovací) |
| Barva | Bílá |
| Umístění výfuku | Vršek |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Výška | 132 mm |