Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | PRF0104628 |
23 979 Kč
včetně DPH 21%839 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Digestoř - ostrůvková, stropní, energetická třída B, hlučnost 73 dB, výkon odsávání 710 m³/h, 3 filtry, tukový filtr, průměr horního vývodu 15 cm, s LED osvětlením, s elektronickým ovládáním, se zpětnou klapkou, vhodná do kuchyně spojené s jiným pokojem (nad 30 m²)
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 589 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | B |
| Třída účinnosti osvětlení | F |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | B |
| Intenzivní rychlost | |
| Hlučnost | 67 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 50 dB |
| Vzhled | |
| Model | Nástěnný |
| Barva | Stříbrná |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Průměr sací přípojky | 15 cm |
| Osvětlení | |
| Počet žárovek | 4 žárovek |
| Typ žárovky | Halogen |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba | 340 W |
| Výkon motoru | 260 W |
| Roční spotřeba energie | 135 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 964 mm |
| Hloubka balení | 680 mm |
| Výška balení | 438 mm |
| Hmotnost včetně balení | 36 kg |