Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | PRF0165083 |
15 818 Kč
včetně DPH 21%554 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 710 m³/h |
| Typ odsávání | Recirkulační |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | A |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | D |
| Počet rychlostí | 4 |
| Hlučnost | 62 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 49 dB |
| Vzhled | |
| Model | Podvěsný |
| Barva | Bílá |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Filtrování | |
| Typ filtru mastnoty | Hliník/karbon |
| Osvětlení | |
|---|---|
| Výkon topného tělesa | 7 W |
| Počet žárovek | 1 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Výkon motoru | 267 W |
| Roční spotřeba energie | 49 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 598 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška (min.) | 45 cm |
| Výška (max.) | 121 cm |
| Výška bez komínu | 30,1 cm |