- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0165082 |
odsavač par • ostrůvkový typ • energetická třída A • výkon odtahu 610 m³/h • maximální hlučnost 67 dB • recirkulace • dotykové ovládání • 3 rychlosti • 1 motor • displej • LED kontrolky • horní odtah • uhlíkový filtr • příkon 207 W • průměr odtahového hrdla 150 mm • LED osvětlení • materiál: plast, kov • V × Š × H: 30,0 × 60,0 × 44,0 cm • hmotnost: 15,0 kg •
15 818 Kč
včetně DPH 21%554 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 710 m³/h |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | A |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | D |
| Počet rychlostí | 4 |
| Hlučnost | 62 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 49 dB |
| Vzhled | |
| Model | Ostrůvkový |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 7 W |
| Počet žárovek | 1 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Výkon motoru | 267 W |
| Roční spotřeba energie | 49 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 440 mm |