Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PRF0017852A |
Nástěnný Černá 647 m³/h • Maximální výkon odsávání: 647 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Třída účinnosti dynamiky kapalin: C • Model: Nástěnný • Barva: Černá • Základní materiál: Sklo • Nerezová ocel • Výkon topného tělesa: 10 W • Počet žárovek: 4 žárovek • Typ žárovky: Halogen • Roční spotřeba energie: 108 kWh • Výkon motoru: 300 W • Šířka: 900 mm • Hloubka: 450 mm • Výška: 32 mm •
0 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 647 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | C |
| Třída účinnosti osvětlení | F |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | B |
| Maximální recirkulační výkon | 647 m³/h |
| Intenzivní rychlost | |
| Hlučnost | 69 dB |
| Vzhled | |
| Model | Nástěnný |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Sklo, Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Osvětlení | |
|---|---|
| Výkon topného tělesa | 10 W |
| Počet žárovek | 4 žárovek |
| Typ žárovky | Halogen |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 300 W |
| Roční spotřeba energie | 108 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška | 32 mm |