- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0139077 |
Polovestavěný (vytahovací) Nerezová ocel 640 m³/h • Maximální výkon odsávání: 640 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Třída účinnosti dynamiky kapalin: A • Model: Polovestavěný (vytahovací) • Barva: Nerezová ocel • Typ ovládání: Dotyk • Typ filtru mastnoty: Hliník • Počet filtrů: 2 kusů • Výkon topného tělesa: 3 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Typ žárovky: LED • Roční spotřeba energie: 45 kWh • Stupnice energetické účinnosti: A+++ až D • Spotřeba: 206 W •
7 193 Kč
včetně DPH 21%252 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 640 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | A |
| Třída účinnosti osvětlení | E |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | D |
| Počet rychlostí | 3 |
| Intenzivní rychlost | |
| Hlučnost | 63 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 46 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 63 dB |
| Hladina hluku (intenzivní rychlost) | 67 dB |
| Vzhled | |
| Model | Polovestavěný (vytahovací) |
| Barva | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění výfuku | Vršek |
| Průměr sací přípojky | 15 cm |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Počet filtrů | 2 kusů |
| Vyjímatelný filtr | |
| Umývatelný filtr | |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 3 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Intenzita osvětlení | 49 lx |
| Poloha osvětlení | Zpět |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Spotřeba | 206 W |
| Roční spotřeba energie | 45 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 436,5 mm |
| Výška (max.) | 39,6 cm |