Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Eico |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 6466 |
výsuvný odsavač par • horní odtah • maximální výkon odtahu 336 m³/h • maximální hlučnost 65 dB • zpětná klapka • 3 rychlosti • mechanické ovládání • LED osvětlení • průměr odtahového hrdla 120 mm • příkon 206 W • rozměry 49,8 × 14 × 28 cm • hmotnost 6,2 kg •
2 811 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 304 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | E |
| Třída účinnosti osvětlení | D |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | D |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost | 62 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 46 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 62 dB |
| Vzhled | |
| Model | Polovestavěný (vytahovací) |
| Barva | Šedá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Průměr sací přípojky | 12 cm |
| Počet motorů | 1 |
| Motor dodáván | |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Počet filtrů | 2 kusů |
| Vyjímatelný filtr | |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 3 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A++ až E |
| Roční spotřeba energie | 61,6 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | D |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 498 mm |
| Hloubka (min.) | 30 cm |
| Hloubka (max.) | 45,5 cm |
| Výška (max.) | 18 cm |