Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0037989 |
Polovestavěný (vytahovací) Stříbrná • Nerezová ocel 336 m³/h • Maximální výkon odsávání: 336 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Hlučnost (nízká rychlost): 53 dB • Model: Polovestavěný (vytahovací) • Barva: Stříbrná • Nerezová ocel • Typ ovládání: Knoflíky • Typ filtru mastnoty: Hliník • Výkon topného tělesa: 28 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Typ žárovky: Halogen • Výkon motoru: 170 W • Spotřeba elektrické energie: 226 W •
2 530 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 336 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 53 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 62 dB |
| Tlak (Pa) | 290 |
| Vzhled | |
| Model | Polovestavěný (vytahovací) |
| Barva | Stříbrná, Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Umístění výfuku | Vršek |
| Průměr sací přípojky | 12 cm |
| Kompatibilní produkty | CFC0038000 |
| Filtrování | |
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Osvětlení | |
|---|---|
| Výkon topného tělesa | 28 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | Halogen |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 170 W |
| Spotřeba elektrické energie | 226 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 598 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Výška | 180 mm |
| Výška (min.) | 14 cm |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 634 mm |
| Hloubka balení | 354 mm |
| Výška balení | 241 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,8 kg |