Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Elica |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRF0167315 |
9 823 Kč
včetně DPH 21%344 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 770 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | A |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | C |
| Počet rychlostí | 4 |
| Hlučnost | 69 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 55 dB |
| Vzhled | |
| Model | Nástěnný |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Sklo, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Hliník |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 7 W |
| Počet žárovek | 1 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Příkon | |
| Výkon motoru | 277 W |
| Roční spotřeba energie | 52 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 475 mm |