- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Elgato |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 10GAF9901 |
projekční plátno • Typ pohonu: Manuální • Aktivní šířka obrazovky (š): 148 cm • Aktivní výška obrazovky (v): 180 cm • Formát: Video • Barva: Zelená •
3 982 Kč
včetně DPH 21%139 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Stahovací zelené plátno Elgato Green Screen, pro streamery a tvůrce videí, 100% polyester, snadné a rychlé rozložení i složení, 148 x 180 cm rozložené. Jednoduše otevřete hliníkový case, zvedněte rukojeť do vhodné výšky a nechte pneumatický křížový rám automaticky zachytit vaše plátno na místě. To je vše. Jedná se o stahovací zelené plátno pro streamery a tvůrce videí. Je vyrobené ze 100% polyesteru. Plátno lze velice snadno a rychle rozložit a zase složit. Jeho rozměry činí 148 x 180 cm rozložené a 148 x 10,5 x 11,5 cm složené. Jeho hmotnost je 9,3 kg.
| Výkon | |
|---|---|
| Aktivní výška obrazovky (v) | 180 cm |
| Aktivní šířka obrazovky (š) | 148 cm |
| Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka) | 180 x 148 cm |
| Typ pohonu | Manuální |
| Formát | Video |
| Vzhled | |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Typ rámečku | Skládací rám |
| Snadná instalace | |
| Barva | Zelená |
| Barva skříně | Černá |
| Materiál | Polyester |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 9,3 kg |
| Rozměry ve složeném stavu | 1480 x 105 x 115 mm |